Категорії
Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)
Пір'я для дизайну: від біжутерії до інтер'єру

Різнобарвні пір'я для кульок новий тренд цього сезону. Вони в основному призначені для прозорих великих куль, які наповнюється пір'ям певного відтінку під колір загального декору заходи. Такий шар можна зробити самому: варто лише купити декоративні пір'я оптом і різних кольорів. Представлені в каталозі пір'я страуса і мають довжину 15-20 см. Перед фарбуванням всі пір'я піддаються ретельній вироблення і термічній обробці, що забезпечує їх безпеку.

Пір'я для декору повітряних кульок виглядають гламурно і розкішно. Тому вони так актуальні і можуть бути яскравим акцентом будь-якого молодіжного заходу або вечірки. Їх можна піднести дівчині як оригінальний подарунок. Різнобарвні пір'я можна також використовувати і в інших цілях, наприклад:

    обробка вечірніх суконь і суконь в стилі бохо;
    декорування столу;
    оформлення подарункових коробок;
    дизайн інтер'єрних композицій;
    для створення hand-made біжутерії та аксесуарів.

Купити, щоб здивувати

Для цих та інших цілей доцільно пір'я в пачках купити оптом, для створення комплексного декору конкретного заходу.

При покупці пера обов'язково слід звернути увагу на такі якості:

    міцність стрижня;
    пишність ворсинок;
    якісна забарвлення.

Купуючи якісні пір'я, можна реалізувати різні творчі фантазії і дизайнерські задумки. Пір'я для декору повітряних куль оптом можна замовити в інтернет-магазині IDEA за оптимальною ціною і бути впевненим, що товар доставлять до Харкова, Києва та інших міст України. Використання цього незвичайного атрибута як декор точно здивує всіх присутніх на святі, а куля з різнокольоровими пір'ям стане головним елементом торжества.