Категорії

Фільтри

 • Виробник
  0
  0
  0
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип кулі
  0
  0
  0
G Линколун 13" (33см) білий 01 (100шт)
Повітряна кулька виготовлена з натурального латексу. Кулька GL13" тет-а-тет (лінколун) два хвостика..
G Линколун 13" (33см) пастель асорті 80 (100шт)
Повітряна кулька виготовлена з натурального латексу. Кулька GL13" тет-а-тет (лінколун) два хвостика..
G Линколун 6" (15см) синій 10 (100шт)
Повітряна кулька виготовлена з натурального латексу. Кулька GL6" тет-а-тет (лінколун) два хвостика ..
G Линколун 6" (15см) білий 01 (100шт)
Повітряна кулька виготовлена з натурального латексу. Кулька GL6" тет-а-тет (лінколун) два хвостика ..
Показано з 1 по 26 із 26 (всього 1 сторінок)

Латексні кульки у формі серця

Кульки у формі серця - гарний і недорогий декор для святкового оформлення приміщень, офісів, банкетного залу. До торжества будь-якого формату і масштабу можна створити яскраві зв'язки, гірлянди всіх кольорів веселки. Композиції з кульок-сердечок легко монтуються без допомоги фахівців, при невеликому бюджеті створюються викликають позитивні емоції прикраси.

Повітряні кулі-сердечка купити оптом можуть професійні аеродізайнери і початківці оформлювачі. З різноманіття відтінків легко вибрати відповідні по стилю приміщення і заходи кольору. Ціна упаковки невисока, залежить від розміру куль.
Що врахувати при покупці

Кульки-сердечка виготовлені з натурального латексу, який отримують із соку гевеї. Матеріал руйнується під дією ультрафіолету, перепадів температури, вологи, не виділяючи небезпечних речовин. Тому латексні повітряні кулі найбільш безпечні для навколишнього середовища. Чим більше обсяг «сердечка», тим довше він протримається в повітрі. Десятидюймовий (25см) куля політає близько 10 годин.
Кульки-сердечка купити оптом можна трьох видів:

    пастель - щільний непрозорий матовий латекс не змінює відтінку після надування;
    металік - напівпрозорий щільний матеріал з металевим відблиском;
    кристал - напівпрозорий або прозорий тонкий латекс з сатиновим і глянсовим блиском.

Кульки типу кристал дуже швидко надуваються за рахунок тонких стінок, чим темніше в упаковці, тим яскравіше будуть після надування. «Серденька» пастель добре розтягуються, візуально виглядають більш об'ємними. Кульки-сердечка металік красиво зморив в приміщенні, але на вулиці швидше руйнуються під дією ультрафіолету.
Кульки у формі серця - декор для романтичних свят

Повітряні сердечка замінять визнання в любові, створять романтичну атмосферу на річницю знайомства, день закоханих, додадуть романтики звичайному вечері. Для таких випадків підходять набори асорті з 10-15 відтінків.

Повітряні серця поєднуються з живими квітами, тканинами надають банкетному залу для весілля урочистий вигляд, створюють відчуття легкості, свіжості. Композиції з куль ніжних відтінком гармонійно виглядають під стелею, в арках.

Кульки-сердечка зроблять урочистій і хвилюючою виписку з пологового будинку. Хмарки з повітряних сердечок доречні на дитячому ранку, ювілеї, тихому домашньому святі, випускному вечорі.

Ви можете замовити кулю-серце оптом в Україні з доставкою по Києву, Харкову та іншим містам. В каталозі вироби відомих виробників, яким довіряють професійні оформлювачі.