Категорії
Співаюча куля монстр і приведення хеллоуин
Музична повітряна фольгована куля Anagram. Діаметр в надутому вигляді - 28 дюймів (близько 71 см). М..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Особливості, різновиди співаючих куль

Співаючі повітряні кулі (оптом в містах Київ, Харків) мають своїм матеріалом стінок плівку з лавсану з металевої прошарком. Такі стінки майже не пропускають крізь себе внутрішнє газоподібне наповнення, тому кульки довго залишаються туго надутими, ширяють у повітрі близько місяця.

Клапан особливої ​​конструкції дозволяє наповнювати куля без зусиль, перешкоджає мимовільному здути. Завдяки цьому гелій чудово утримується всередині балона, іграшка здатна довгий час не втрачати літальних здібностей.
Асортимент в інтернет-магазині IdeaOpt

Клієнтам пропонуються співаючі кулі оптом діаметром 70-71 см на різні тематики:

    привітання з днем ​​народження з танцюючими свічками, веселими кульками, вінні-пухом, які поспішають до друзів на свято, з уніфікованим вітальним принтом;
    універсальні святкові з веселими монстрами.
    Програвач музики вбудований в донну частину балона, активується легким ударом руки, щоб повторити мелодію, потрібно вдарити знову.

Область застосування, принципи вибору

Співаючі кульки оптом можуть застосовуватися для створення радісної атмосфери на будь-якому торжестві: дні народження, ювілеї, весіллях, хрестинах, корпоративах, річниці, вечірках і т.д.

В першу чергу співаючі кулі вибирають за зовнішнім виглядом, тематиці малюнка, мелодії - вони повинні відповідати характеру торжества.

Якщо планується підвісити на гроно куль невеликий презент, то потрібно враховувати, що підйомна здатність одного балона - близько 1,5 м

Під час літнього сезону рекомендується зупинятися на світлих тонах виробів, щоб УФ-випромінювання завчасно не зруйнувало стінки балонів.

Ціна на товар в компанії IdeaOpt встановлена ​​найдоступніша, якість продукції і довгий час ширяння гарантується.