IDEA повітряні кулі ХарківЗ 2007 року наша компанія надає послуги з оформлення повітряними кулями, ми одні з перших почали доставляти фігурки і композиції з повітряних куль в Харкові. У нас власна служба доставки.

У 2013 році ми відкрили магазин в якому крім послуг з прикраси і доставки кульок, можна купити товари для свята і кулі в упаковках, матеріали для роботи з кулями, гелій.

У 2017 році почав роботу наш інтернет магазин. В якому кожен може купити товари для свята і кульки за оптовими цінами!

А якщо Вам потрібно прикрасити свято в Харкові надутими кульками? Та ще й зі смаком, недорого з доставкою ... Є відповідь на це питання, вірніше посилання idea.kh.ua. На нашому сайті Ви знайдете кульки з гелієм, композиції з фольгованими зірками і серцями. Прозорі кульки з конфетті, чорні кульки з прикольними написами (лайливі кулі). Великі кулі або кулі гіганти ми прикрашаємо різним декором - стрічкою тассл, конфетті, тематичними гірляндами. Де можна застосувати всі ці кульки? Ну по-перше, можна просто подарувати коханій людині на День Народження, або замовити доставку куль по Харкову на будинок. По-друге, можна прикрасити кафе, квартиру або будинок. На сайті idea.kh.ua все дуже зручно! Ви просто вибираєте ту обставину, що потрібно позначити кульками - і все! Такі повітряні подарунки дуже популярні. З кулями виходять чудові, яскраві та ефектні фотографії.