Доставка транспортною компанією

Ми здійснюємо доставку товарів тільки до транспортних компаній Нова Пошта і Інтайм. Послуги перевізника оплачує одержувач (за винятком замовлень, які проходять за програмою лояльності). Відправляємо один раз в день з 16: 00-18: 00, щодня крім неділі. Післяплатою відправляємо! але оплачує доставку завжди одержувач, не залежно від суми замовлення. Якщо Ваше замовлення зібране і ви його оплатили до 16:00 - значить воно відправляється в цей день, якщо после 16:00, то на наступний. За замовчуванням страховка вантажу - мінімальна. Для зміни суми страховки - зв'яжіться з вашим менеджером. Після передачі товару транспортній компанії, уся матеріальна відповідальність за збереження вантажу, лягає на перевізника! У разі пошкодження / втрати посилки - ideaopt відповідальності не несе! Менеджер буде намагатися тримати Вас в курсі про кожен етап виконання заказа. Оплатити можна на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.

Самовивіз з магазину на Плеханівській 5

Замовлення на самовивезення може бути оплачене готівкою або банківською картою на місці. Замовлення збирається до 1 дня, тільки після того як Ваше замовлення буде зібрано і менеджер повідомить вас про це, замовлення можна забирати. Зібрані замовлення зберігаються до 3х днів, після, розформовується. Так само магазин на Плеханівській 5 працює з роздрібними покупцями - якщо Вам потрібно щось терміново - приходьте, ми з радістю вам це продамо :)

Ціни в інтернет магазині можуть відрізнятися від цін в магазині на Плеханівській 5!


Ми намагаємося, щоб наявність товарів на сайті та на складі була актуальною, але якщо замовлених вами товарів немає - Ви обов'язково будете попереджені до одержання рахунку!

Вдалих Вам покупок!